Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Izzadás kárt tesz a varratban,...

Izzadás kárt tesz a varratban, vagy a seb begyógyulásában?

Figyelt kérdés
Fejemen van 1 gép (vagy mi) odavarrva egy 3 cm-es sebre. Azt mondták víz ne érje, de ez vonatkozik arra is, hogy nem nagyon kéne leizzadnom? Gondolok itt olyanra hogy edzek vagy valami. Nem olyan helyen van ahol húzódna mozgás közben, szóval magával azzal, hogy a varrat nem gyógyul be, azzal nincs baj, csak az izzadság érdekel engem most.

2013. jún. 14. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát erős izzadás nem tesz jót neki, de nincs egy szinten azzal,mint hogy ráfolyatod a vizet. Mindezt félretéve amíg ki nem szedik a varrataidat én nem igazán erőltetném magam.
2013. jún. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi. akkor csak izzadás nélküli edzést nyomok... :D
2013. jún. 14. 23:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazság szerint arra akartam célozni, hogy addig talán felfüggeszthetnéd az edzést, biztos ami biztos alapon, de nem feltétlenül az izzadás miatt, hanem egyébként...amíg a fejeden van egy seb, ami felnyílhat, addig ne tedd ki megerőltetésnek....persze hasizom, vagy tiszta karizom mehet, de a cardiot szerintem addig hanyagolhatnád
2013. jún. 15. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
tudom, hogy erre gondoltál. és pont ilyenekre gondoltam én is :)
2013. jún. 15. 16:28

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!