Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Miért deformálódik el a...

Miért deformálódik el a lábfej csonttörés után?

Figyelt kérdés
Eltört az ötös lábközépcsontom. Két hónap gipsz után szépen össze is forrt. Viszont a nagy lábamúja fölötti lábközépcsont elmozdult 1.5 centire az eredeti helyéről! Azóta nem tudok cipőbe bújni a bal lábfejem nagyobb mérete miatt és a járás közben fáj a lábfejem örökké. Idővel rendbe fog ez nekem jönni, vagy mindig fájni fog? Vagy műteni kellene? köszönöm.
2013. jún. 3. 11:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem szeretnék hülyeséget mondani, de szerintem rosszul forrt össze és azért.
2013. jún. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tehát a bal lábamon az ötös lábközépcsontom tört el ami két hónap után rendbe jött. az nem is fáj már egyáltalán. más a probléma itt. az egyes lábközépcsont ami el sem tört, az a baleset következtében elmozdult a helyéről. ez okozza most a problémát hiszen most két hónap után hogy a lábamról lekerült a gipsz és újra járni szeretnék, most veszem észre, hogy járás közben fáj az elmozdult csont. az orvos annyit mondott, hogy hát ez most így alakult. semmi sem lehet tökéletes. idővel majd egyre jobban fog fájni és majd kikopik az izület ami után majd erosebb fájdalmaim lesznek. ..mondta az orvos nekem. műteni kellene állítólag. tehát az a csont ami eltört nekem, az szépen rendbe is jött! csak az orvosok nem vették észre azt, hogy a lábfejemben nem egy, hanem két probléma is adódott a baleset után! most két hónap után mehetek újra vissza a kórházba műtétre...?! mert így ha továbbra is fáj a lábam járás közben, akkor így nem lehetek. műtétre akkor szükség lesz.
2013. jún. 3. 12:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!