Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Nemrégiben volt egy kerékpáros...

Nemrégiben volt egy kerékpáros balesetem. A baleset után kiderült, hogy az egyik ujjam középcsontjából letört egy darab és ezért 3 napot feküdtem kórházba és meg is műtöttek,2 drót tartja egybe a csontot. Mennyit kaphatok?

Figyelt kérdés
A kérdés, hogy ezért nem fizet-e többet a biztosító mint egy sima csonttörésért amit begipszelnek és hazaküldenek? Körülbelül mennyire számíthatok?

2013. máj. 17. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt a biztosítótól kellene megkérdezned, mert nem mindegy, hogy melyik biztosítónál vagy és milyen csomagot fizetsz. Mi így még meg sem tudjuk saccolni, hogy mennyit kaphatsz.
2013. máj. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez csak attól függ milyen baleset biztosításod van. Mihamarabb keresd fel a biztosítód a zárójelentéseddel együtt.
2013. máj. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért, ha Otthon biztosításod van, azt is érdemes az orruk alá dörgölni. Egyébként rég nincs biztosításom, (a kötelezőn kívüül) nem tudom, manapság hogy mennek a dolgok, de a 90-es években ha nem voltam észnél, simán elmismásolták volna a dolgokat.
2013. máj. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha te voltál a hibás, 6 hónap felfüggesztettet.
2013. jún. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem mind a két lábam eltört. A jobb lábam sarok csontja és a bal lábam ötös lábközépcsontom tört el. Két hónapig gipszben voltam. Most tanulok újra járni. Egy forintot sem kaptam! Mondták hogy ez nem munkahelyi baleset volt így nem fizetnek. Te is biciklizés közben lett baleseted, így valószínű a biztosító kimenti magát az alól hogy ezért fizessen! Egyik barátomnak eltört A bal lábfejében az ötös lábközépcsontja motoros baleset következtében munka közben ugye, és így kapott 200.000 forintot a biztosítótól! ...de az munka balesetnek számított, ezért kapott pénzt! A biciklizés nem munkahelyi balesetnek számít hanem csak hobbi. Így szerintem nem fognak fizetni sajnos.
2013. jún. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!