Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Bokaszalag szakadást,itthoni...

Bokaszalag szakadást,itthoni módszerekkel hogy lehetne rendbe hozni?MVoltam vele ortopédusnál mikor történt( 3 éve),de a doki sima kenőccsel leintézte hogy az majd rendbe hozza.

Figyelt kérdés

#Gyötrelmes fájdalom
júl. 26. 02:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
júl. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
11. Köszönöm a mellékletet,de még szerencsére nincs kifakadva,csak már nem sok híja.Találtam rá speciális kenőcsöt amit még mielőtt megnyílna kellene használni,csak 30 ml közel 10000 Ft és az anyagi lehetőségeim miatt nem tudom magamnak megengedni.
júl. 26. 15:09
 13/16 anonim ***** válasza:

Étkezéssel próbálj valamit csinálni, nagyon sokat segít!

Kerüld a cukros, olajos, húsos, nehéz kajákat!

Inkább könnyebb ételek, zöldségfélék, saláták!

És sok víz!


Ez regenerálja a gyógyulási folyamatot is!

júl. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Pihentetés
júl. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nagyon sokszor a belső segítség fontosabb mint a külső!
júl. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
13-s.Édesség mániás vagyok,tehát ez nehéz ügylet,na meg kemény fizikai munkát végzek ahhoz meg kell a nehéz étel mert abban van az energia is. Mert már enélkül 45 évesen nem bírnám a strapát.
júl. 26. 17:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!