Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Normális, hogy 2 hónap után...

Normális, hogy 2 hónap után még mindig fáj egy izomhúzódás?

Figyelt kérdés

Még tavasz elején beteg voltam, torokfájással stb,több hétig nagyon köhögtem, emiatt elkezdett fájni a hasizmom kicsit jobb oldalt a mellem alatt.

Majd ebben az állapotban 2-3 tüsszentés után ez a fájdalom erősebb lett,

Aztán rosszul mozdultam, és meghúzódott. Erőteljes, szúró fájdalmat éreztem, és valami pattanásszerű dolgot ott azon a részen. Az első 2 héten mêg a mélyebb lélegzetvételt is kerültem mert annyira fájt, egy üres fazekat sem tudtam megtartani, borzasztóan fájt.

Azóta fokozatosan lassan javulgat, most már minimálisan, de még mindig érzek fájdalmat ami eléggé zavaró, alig merek hajolgatni, nehogy újra sérüljön, ha a hátamon feküdtem valamennyit, átmenetileg jobban felerősödik a fájdalom, kb 2 napra.

A doki szerint komolyabb izomhúzódás történt egy eleve igénybe vett területen, és ezért akár fél év vagy kicsit több is lehet mire 100% olyan lesz mint korábban, vagyis teljesen fájdalommentes, minden tekintetben.


Normàlis ez, hogy még mindig fáj valamennyire? Vagy kérdezzek meg másik orvost?



júl. 8. 06:51
 1/1 Senior Séf ***** válasza:
Persze,menj, foglald le a másik dokit is, nehogy a tényleg betegek sorra kerüljenek.
júl. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!