Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Sebészetesen mondták, hogy...

Sebészetesen mondták, hogy egy hétig használjam a Dolobene gélt. Használhatom tovább, ha nem múlt el a fájdalom? Flectorra pl. rá van írva, hogy maximum két hétig szabad, de a Doloebenére nincs.

Figyelt kérdés

máj. 30. 12:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A Dolobene teljesen más hatású és összetevőjű, mint a Flector. Lehet 2 hétnél tovább is használni.
máj. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Olyat is lehet, hogy két hét Flector után egy hét Dolobene?
máj. 30. 13:55
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem igen , bajt nem fog csinálni. Én is használtam dolobene kenőcsöt , Flector is volt. Mindkettő hatásos. Mid fáj, miért voltál sebészeten ? Jobbulást.
jún. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Bokasérülés, de a térdem is fáj :( szalagszakadás nincs, csak húzódás, de így is nagyon rossz. Futnom nem lehet, de gyalogolnom azért néha kell, bár próbálok minél kevesebbet.
jún. 2. 14:43
 5/14 anonim ***** válasza:
Juj sajnálom, gyógyulj meg. Szedsz valami gyógyszert, mikor történt ez ?
jún. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Gyógyszert nem szedek

Majdnem 3 hete történt

jún. 2. 19:33
 7/14 A kérdező kommentje:
Maximum hány hétig lehet használni a Dolobene-t?
jún. 19. 05:02
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát szerintem elég sokáig lehet használni , én vagy négy hétig is hasznàltam. Nem csinál bajt. De remélem , javulni fogsz annál hamarabb.
jún. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi, már több mint öt hete történt, és még mindig fáj :( A térdem sokszor jobban fáj, mint a bokám. Ez normális?
jún. 19. 16:00
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom hallod. Szerintem menj el vele orvoshoz mindenképpen. Nem biztos ,hogy normális :(
jún. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!