Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Bokaficam esetén mikor tudok...

Bokaficam esetén mikor tudok újra vezetni? Az nem terhelné meg az inakat?

Figyelt kérdés
Csütörtökön bokaficamom volt, nem tudom rendesen mozgatni a lábfejem. Ráállni rá tudok nagy fájdalmak árán, de ráterhelni mèg nem. Az orvos Dist.Mall.Lat-ot írt a diagnózisra, és azt mondta kedden már tudom majd terhelni. Az a baj, hogy jelenleg nem úgy néz ki mintha holnap már tudnék rajta állni.

máj. 20. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát nekem megsúlyozták a balesetin, sajnos lekönyörögtem mert nagyon fájt. Mondták, hogy fontos a szalagokat meghúzatni, mert később elfog törni. Sajnos el is tört pár hónap múlva.
máj. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Uhh, de neked rögtön akkor súlyozták le mikor először bementél? Nekem csak röntgeneztek; egy rugalmas fáslit adott rá, fel se írt semmit, pedig majd be sza@tam a fájdalomtól….
máj. 20. 12:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Épp most írtam másnak is, így idemásolom:

Régen, nekem edzés közben kificamodott a bokám. 19:30-ra értünk a rendelőbe, ahol az orvos röntgen után hazaküldött, borogassam, pihentessem. Szerdára már képtelen voltam ráállni. Nekem főként a lábam külső oldalára sugárzott a fájdalom. Visszamentem a főorvosnőhöz, aki behívta a pénteki dokit és jól leszúrta. Ínszalag zúzódás miatt 8 hétre gipszbe tették a lábam.


Feleségem gyógytornász, számtalan hasonló esetet kezelt, mármint olyan betegeket, akiket az orvosok hanyagul hazaküldenek bármiféle kezelési javaslat nélkül. Sok orvos nincs tisztában az útókezelésekkel. Lényegében, azt se tudják, pontosan mivel foglalkozik, miben tud segíteni egy fizikoterapeuta, egy gyógytornász...

máj. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!