Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Tövisbokorba estem, el kellene...

Tövisbokorba estem, el kellene mennem valami orvoshoz? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Az helyzet, hogy tele vagyok karcolásokkal, valamint elég sok picike piros dudorom is van, amikbe szerintem a tüskék végei törtek, de nem tudom eldönteni, mert olyan mintha egy pici fekete pötty lenne bennük.


Abban reménykedem, hogy kiáznak, ha tényleg erről van szó és nem allergia.



#bőr #tüske #Tövisbokor
2022. jún. 24. 21:02
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és az lehet fontos infó, hogy egyáltalán nem fájnak és nem viszketnek, csak egyszerűen piros.
2022. jún. 24. 21:07
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Fertőtlenítsd le, ebből azért nem lesz nagy baj. A tüskéket majd kilöki a szervezeted, de egy áztatós fürdés is jó ötlet, hátha kiáznak (részben)
2022. jún. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy sikerült beesni a bokorba? Szoktál szédülni?
2022. jún. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell. Életedben nem kertészkedtél, vagy jártál erdőben? Teljesen normális, hogy piros, és egyébként allergia, de el fog múlni.
2022. jún. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Csakhogy mindnekinek válaszoljak:


#1 Köszönöm szépen, lefertőtlenítettem, egy tüske biztosan volt bennem, az ki is jött szerencsére egy kis rásegítséggel.


#2 Nem szédülök szerencsére, 20 éves vagyok. Csak előfordul egyszer-kétszet, ha tobbet iszik az ember a kelleténél 😅


#3 Nagyon is sokat kertészkedtem, viszont ilyen velem még nem fordult elő. De köszönöm a választ, mosmtár én is meggyőződtem, hogy allergia.

2022. jún. 24. 22:50

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!