Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mire tippelnétek? Izomhúzódás,...

Mire tippelnétek? Izomhúzódás, rándulás vagy esetleg sérv?

Figyelt kérdés
Tegnap meggondolatlanul elkövettem egy olyan malőrt, amit azóta 100x is megbántam. A lényege, hogy ráültem egy székre, hátrahajoltam, felkaptam egy 13 kilós súlyzót, és azzal egyenesedtem fel, vagyis újra ülő pozicióba. Nos ekkor a derekamba (hátul) talán a keresztcsontnál benyílalt egy éles fájdalom, ami azóta nyomó, tompa fájdalommá alakult át. Fekvésnél nem érzem. Ma jeggeltem és vettem be fájdalomcsillapítót, némileg enyhűlt. Az érdekelne, mi lehet a fájdalom, vagy mire tippeltek. Illetve, járt-e így már valaki. Azt nem kell leírni, hogy marhaságot csináltam, mert ezt tudom, sajnos. Reggel óta sokat javult, mozogtam kicsit, de nem edzettem. Úgy gondolom, az edzést szombatig mellőzöm, csak nem akarok azonnal orvoshoz szaladni, ha nem muszáj.

2022. márc. 22. 10:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Pedig szerintem inkább menj vele orvoshoz. Itt nem fogják tudni pontosan megmondani neked, hogy mi a baj. Jobbulást
2022. márc. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha enyhült, rándulás. Sérv szerintem nem , mert az nem múlna el
2022. márc. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!