Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ínhüvelygyulladás már 2...

Ínhüvelygyulladás már 2 hónapja? Vagy valami más?

Figyelt kérdés

Nagyjából 2 hónapja elkezdett fájni a csuklóm, azért mert megerőltettem. Elkezdtem hordani csuklószorítót, ami eddig a csuklófájdalmaimon mindig segített.


Egy hónap után gondoltam ellátogatok a sebészetre, hátha tudnak valamit vele csinálni. Megröntgenezték, nem láttak semmit, szóval gondoltam hogy biztos csak ínhüvelygyulladás.

Az orvos felírt egy csuklórögzítőt, amit meg is vettem, és hordom is rendszeresen, illetve Flector-ral kenegetem naponta többször is a csuklómat.

Azóta nem javult a helyzet.


A fájdalom csak akkor jelentkezik, ha 'lógatom' a csuklómat lefele, a másik irányokba bárhogyan is forgatom nem fáj. Szóval csak akkor amikor megfeszül az ín.


Ez tényleg ínhüvelygyulladás ami elmúlik idővel, vagy valami más és inkább látogassak el ismét valami orvoshoz?


2021. jún. 15. 12:51
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!