Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ügyeleten gipszelnek?

Ügyeleten gipszelnek?

Figyelt kérdés

Nagyon erős in hüvely gyulladásom van és nem tudom hova menjek vele mert az SZTK zarva

Helyesírásom nézzétek el kérlek bal kezzel kell most irnom



#sérülés #ügyelet #gipsz #In hüvely gyulladás
2021. jan. 2. 09:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az ügyeleten gipszelni nem tudnak. Azt csak kórházban tudják a gipszelőben.

Én magánorvoshoz jártam ínhüvelygyulladással. Visszatérő volt, mindenfele módszert kipróbáltunk, krém, krém+fásli, lámpa, injekció kúra+ akkor már fásli és rögzítő. De mindig visszajött. Azért mert nyilván nem tudtam sem a fáslival, sem a rögzítőben megfelelően pihentetni.

Az orvos javasolta, hogy gipszeljük, nem tud már mást mondani.

Írt egy beutalót a kórházba, azon rajta volt a javaslat a gipszelésre. Kórházi orvos is, de magát a gipszelést nem ő végzi.

Keress fel magánorvost, oda hamar bekerülsz és ha gipszelni kell, akkor beutal a kórházba.

Én jelenleg a másik kezemmel vagyok újra így, én kértem a gipszelést, az orvos nem ellenkezett, mivel a másik kezemnél ugyanez volt. Írt beutalót, most lassan két hete van rajtam a kesztyű.

2021. jan. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mindkét kéznél hogy van a gipsz, egyszerre gondolom nem, először egyik x hétre, aztán a másikat gipszelik?
2021. jan. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!