Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menszesz elmúlása után is ki...

Menszesz elmúlása után is ki lehet tapinteni a tejmirigyeket a mellben?

Figyelt kérdés
2010. júl. 11. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy hülyeség, amit írok, de én spéci bármikor ki tudom tapintani. Mikor elkezdtek anno nőni a melleim, akkor is éreztem, pedig nem is menstruáltam még.

Miért kérdezed? Baj van? :S

2010. júl. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én is ki tudom tapintani... Nekem nem tűnt fel, hogy a menszesz ezen változtatott volna.
2010. júl. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak mert most határoztam el, hogy önvizsgálatot fogok minden hónapban csinálni, igaz, kicsit késő már, 19 éves vagyok és eddig annyira alaposan sosem tapogattam meg a melleimet. Persze dokihoz fél évente járok ellenőrzésre, melleimet is megtapogatta, de nem mondott semmit sem, hogy baj lenne. Tapogattam a melleimet, úgy, ahogy láttam neten, videókat, utánaolvastam....úgy nem találtam semmi rendellenességet.De ha egy újjal, mélyebben tapogatok, akkor találok kicsi csómókat, babszem, borsószem nagyságúakat. A bal mellem, ami egyébként nagyobb is valamivel, mintha abban a tejmirigyek nagyobbak lennének. A jobban is vannak, de sokkal kisebbek és kevesebb. Remélem, hogy ezek a csomócskák, melyeket én tejmirigyeknek hiszek, nem valami rendellenes csomók. Menszesz előtt fájt mindkét mellem, utána elmúlt, de így is érzem a csomókat. Azért kérdeztem, hogy másnak is így van, vagy csak én vagyok ilyen defektes...
2010. júl. 19. 21:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!