Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi van olyankor ha már Norcolu...

Mi van olyankor ha már Norcolut szedésétől sem jön meg a mensim?

Figyelt kérdés
mi baj lehet ilyenkor? terhes nem vagyok, csak nem jön meg? a nőgyógyász szedeti velem a norcolutot, de így sem jön meg. El kell majd mennem egészségügyi kaparásra? szerintetek mit fognak tenni? huszonéves vagyok, gyerekem sincsen még. Köszi előre is a válaszokat!
2008. nov. 9. 21:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlom a sós ülőfürdőt. Lehet az ok felfázás vagy valami más pszichés (lelki) blokk.

Este alapos fürdés után (kádban) öntsön a vizbe 1 kg konyhsót. Jó melegre állitsa folyamatosan a vizet és 20 percig üljön a forró vízben. Aztán törölközés és a jó meleg ágyba bebújás. Utána már ne kelljen ki az ágyból. Ezt 5-7 napig csinálja és akkor valószinű a méh nyálkahártya leválás elkezdődik.


Üdvözlettel: Dr. Bóday László

Szülész-Nőgyógyász Szakorvos

2008. nov. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 tulipánt válasza:
Sziasztok! Nekem is a Norculutot írta fel az orvos de az 5.napja van hogy abbahagytam és barnás folyásom van de nagyon kevés. Nagyon aggódom. 16/L
2014. jún. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Azóta mi volt?

Javult a helyzet?

2015. jan. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mióta van veled ez?
2015. jan. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!