Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, hogy kimarad? Tobb,...

Normális, hogy kimarad? Tobb, mint fel eve nem jott meg. Szexualis eletet meg nem elek..

Figyelt kérdés
18 eves vagyok, 15 evesen jott meg eloszor, de rendszeres csak 17 eves koromban volt kb. fel evig. Utana jott az erettsegi, es egyszeruen kimaradtak a menstruaciok. Akkor azt mondta egy orvos, hogy biztos a vizsgak okozta stressz az oka, igy en sem aggodtam. Az erettsegi utan meg is jott a menstruaciom. A kovetkezo honapban mar nem, es azota sem. Tudni kell, hogy az erettsegi utan 1 honappal kulfoldre koltoztem, sokak szerint az un. "kultursokk" velejaroja ez. Szerintetek? Ez normalis? Mit kene tennem? Nogyogyaszhoz nem szeretnek menni itt kulfoldon semmikeppen.
2008. nov. 9. 20:57
 1/1 anonim ***** válasza:
hat pedig menned kell nogyogyaszhoz, mert maskeppen mi nem tudunk segiteni.
2008. nov. 10. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!