Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3 hónapig nem jött meg most...

3 hónapig nem jött meg most meginnt megjött.1 éve menzeszelek. Normális ez hogy gyakran kimarad 1-1 hónap? Nem élek szexuális életet.

Figyelt kérdés
2011. febr. 10. 23:32
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem is ez volt, mikor elsőnek megjött. Azt hiszem, olyan 14 évesen jött meg először, utána vagy fél évig kimaradt, majd hol megjött, hol nem. Most 18 éves vagyok, úgy általában rendesen megjön, csak mivel elég vékony vagyok, és ha egy bizonyos szint alá megyek, akkor kimarad pár hónap..
2011. febr. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, teljesen normális, hiszen 2-3 év is eltelhet, mire beáll a menstruáció.
2011. febr. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem írtad a korodat, de hacsak nem vagy 17-18 vagy több, akkor normális. 1-2, esetleg 3 év is eltelhet, mire beáll a szabályos ciklus (nem csak a 28 napos az, ha mindig egyforma lesz). Utána viszont már jelez valamit, ha megint összevissza lesz. Néha előfordulhat, hogy nagy megterhelés, stressz (vizsgaidőszak, haláleset, kimerültség) miatt késik valamennyit. Ha nem élsz szexuális életet, akkor is előbb utóbb orvoshoz kéne fordulni, ha még sokáig nem rendeződik.
2011. febr. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyan ez volt, mikor legelőször megjött, fél év, aztán meg hol így hol úgy, de általában nem sokkal volt egy hónapnál kevesebb vagy több, vagyis ilyen nagy szünet azóta nem volt. És mint egyszer kiderült, az egyik barátnőmnek is volt egy ilyen jó hosszú szünete. Szóval ha most jött meg másodszor, akkor normális.
2011. febr. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, bocs, látom, hogy 1 éve van meg, akkor is normális szerintem. :)
2011. febr. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Bettibébi válasza:
Ugyanebben a cipőben jártam( járok ). Volt olyan h megjött utoljára májusban egész nyáron semmi és aztán majd novemberben. Mivel a korom szerint lehet rendszertelen (18 vagyok) mégis elmentem nőgyógyászhoz. Felírt alacson hormontatartalmu gyógyszert( nem fogamzásgátlót) azt szedtem nagyjából 1 évig akkor megjött rendesen, utána leálltunk a gyógyszerrel, akkor megint nem jött rendesen. Most megint nincs rendszeresen van h 2-3 hetet is késik. Nem szeretném előröl kezdeni az egész procedúrát, a havi orvoshoz járást. De annak érdekében, hogy egészséges legyek és később lehessen babám mindent megtennék. Szerintem menj el egy nőgyógyászhoz, ő biztos tud több okosságot mondani mint mi:)
2011. febr. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem az első és második között 11 hónap telt el! Aztán kb. két hónap,és most fél éve volt megint utoljára,tehát most februárban menstruáltam negyedszer másfél év alatt.

Szerintem neked is bőven belefér! :)

2011. febr. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!