Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ma kimarad a szexuális...

Ha ma kimarad a szexuális együttlét, azzal esélyt veszítenék?

Figyelt kérdés
Tegnap és tegnapelőtt fájt a hasam nagyon, vagyis szúrt. Tegnap élesebben. Gondolom, akkor lehetett a peteérés, mert kb. a ciklus azon részében vagyok. Tegnap együtt voltunk a férjemmel, nem is egyszer.
2008. júl. 10. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy mikor marad ki az együttlét. Ha aznap együtt voltatok mikor a peteérésed volt az jó. Én úgy tudom, hogy az nem túl jó, ha napi több alkalommal van együttlét, mert akkor nem elég erősek a "kiskatonák"
2008. júl. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A tegnapi együttlétet megelőzően pár napig nem volt köztünk semmi.
2008. júl. 10. 17:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem peteérés közelében jobb lett volna min. 2 naponta együtt lenni. De reméljük a tegnapi nap volt a tuti és sikerült :) Drukkolok !
2008. júl. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!