Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hol vagy hogyan lenne lehetősé...

Hol vagy hogyan lenne lehetőség szívzörejjel rendelkező emberek, lehetőleg hölgyek szívének alapos meghallgatására? Nagyon érdekel a szívauszkultáció és érdekes lenne, ha élőben is ráhallgathatnék egy zörejes szívre.

Figyelt kérdés

2019. márc. 3. 17:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
52%
Erre gerjedsz? Ez a fétised?
2019. márc. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
74%
Ez valami fétis? Egyébként hány normál sxívhangot hallottál, hogy fel tudsz ismerni egy zörejt?
2019. márc. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Én nem fétisiszta vagyok és nem, nem gerjedek rá, egyszerűen érdekel, de tudom nehéz ezt elhinni, mert sok abberált van, egyszerűen szerintem különleges dolog az emberi szív működése és már elég sok szívet volt szerencsém meghallgatni.
2019. márc. 3. 19:05
 4/22 anonim ***** válasza:
Es nem is társul hozzá semmilyen erotikus felhang?
2019. márc. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
60%
Aha, persze el is hisszük. :D csak csöcsök közelébe szeretnél kerülni.
2019. márc. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Tudtam, hogy ezért a kérdésért szanaszét leszek oltva :) , de ahogy látom hiába magyarázom. :)

Nem izgat szexuálisan, egyszerűen szeretek hallgatózni a szív felett, érdekel és szeretem a szívhangokat figyelni.

2019. márc. 3. 20:33
 7/22 anonim ***** válasza:
Akkor pályát tévesztettél, orvosnak kellett volna menned azon belül is szívsebésznek. :D
2019. márc. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
kisszathmári
2019. márc. 4. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Ez érdekes. Ha nincs benne semmi hátsó szándék, miért ne? Két szívbillenytyám is zörög, plusz ritmuszavarom is van...
2019. márc. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
53%
Engem érdekelne a dolog. Bár nem tudom, mi az a szívauszkultáció, de klassz lehet. És hogyan gondolod? Én mennyek hozzád a szívemmel, vagy te jönnél ide, Bélapátfalvára? Ágy kell, meg pizsama is, vagy csak úgy e-mailban? Írj gyorsan...
2019. márc. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!