Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudnátok segíteni?

Cicaamicaa93 kérdése:

Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
A ciklusaim általában 33-34 naposak. Ebben a hónapban 19-re írta az ovulációt, viszont 12-én menzi szerű görcsöm volt, majd "jött" egy kis rózsaszínes folyás (nálam ilyen szokott lenni félidőben), majd a további napokban csak vizes volt. Aztán 18-án délután erőteljes szúrást éreztem, és ez legalább két órán át tartott, majd elmúlt, ezzel együtt a folyás is. A kérdésem, hogy akkor 18-án lehetett mégis az ovum, vagy 12-én? Hozzáteszem, hogy elkezdtem ebben a hónapban a málnalevél - palástfű teákat inni. Ebből a szempontból is örülnék, ha valaki írna, akinek esetleg volt hasonló tapasztalata. Ma pedig (kb. 10 nappal menzesz előtt) már olyan érzésem van, mintha bármikor megjönne. Előre is köszönöm
2018. nov. 22. 18:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!