Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13 éves vagyok, és ki szeretné...

13 éves vagyok, és ki szeretném próbálni a tampont de nem merem "felnyomni". Mit tegyek? :S

Figyelt kérdés
2010. jún. 22. 15:39
1 2
 11/20 anonim válasza:

pórbálkozz, először nekem is fura volt, de nem fáj, csak akkor, ha nem vagy elég laza.:D


15/L

2010. jún. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
16:07 azt használok, de ha nem lennél ilyen bunkó modorú talán feltűnt volna, hogy az előző tamponellenes választ nem én írtam...a patológus tanárom a tamponra csak annyit mondott anno, hogy randa dolgokat látott már... ;)...a volt munkahelyemen, meg örültem, ha szappant találtam (vittem inkább)...ápolónőként talán van annyi rálátásod, hogy a nőgyógyászati klinikán körülnézz kicsit ;)
2010. jún. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
ja amúgy nem vagyok kifejezetten tamponellenes, de a betét sokkal higiénikusabb
2010. jún. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Merd!
2010. jún. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
47%

ma 16:07

Te egy primitiv vagy!

Előszöris, ha betétet használ valaki akkor cseréli nyilvánvalóan azt mielőtt szagok keletkeznének tehát a vérzés erősségétől függően 3-5 óránként! Másodszor, nemcsak betéthasználatból hanem alapból lekell fürdeni ha menstruálsz! A tampon még nem mentesség a tisztálkodás alól tudtad ezt?

Anyánk, meg nagyanyáink se használtak tampont, hanem akkor vattát később betétet használtak, és hidd el sokkal kevesebb nőgyógyászati problémájuk volt/van!

Te egy ökör vagy ha azt állitod betét mellett nem lehet tisztán tartania magát egy nőnek és aki ezt használja egy igénytelen! Van nem egy nő akivel a tampon cseszett ki és kevesebb nőt hallottam akivel a betét tette volna ezt!

Ha a tampon szerinted egészséges akkor váljék egészségedre és használd, de ne okoskodjál olyan dolgokhoz amikhez nem értessz!

2010. jún. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
33%
Utolsónak : a választ amire reagáltál nem én irtam,de neked sem kéne okoskodnod mert attól hogy a nagyanyád nem használt tampont ,már az ókórban is használtak a nők,például egyiptomban. Ilyen patológus sztorikon meg röhögnöm kell,érdekes hogy mindenkinek van egy olyan ismerőse akinek a keresztanyja fiának a huga orvos és ő már hallott olyanról aki látta a tvben hogy rázuhant egy ufó a felesége fejére.. kb ilyen hiteles forrásnak tartom ezeket a meséketet,hogy a patológus nőgyógyászati problémákról bezsélget veled..
2010. jún. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
75%
tudod patológia órán szóba kerülnek az ilyesmik ;), de ha gondolod előkeresem az indexemet a szekrény mélyéből és beszkennelem... emlékszem, szép nyári nap volt a vizsgánk is és a patológiai intézetnél vizsgáztunk egy padon a parkban, de legyen igazad, biztos rosszul emlékszem, elvégre ha jól számolom, pont 11 éve volt:D
2010. jún. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
77%
nem az a kérdés ha nem vetted volna észre hogy tampon vagy betét!!!!!
2010. jún. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
54%

Anyánk ,nagyanyáink nem is váltogatták egyiszer a pasijukat mint manapság szokás!

Nem a betéttől és nem a tampontól lesz valakinek betegsége!!!!!!

2010. jún. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Szegény kislány, most megörül, mennyien válaszoltak a kérdésére, aztán észreveszi, hogy 2-3-man marják egymást, ahelyett, hogy vele foglalkoznának. :)

Hogy a kérdésre válaszoljak: Hát vagy összeszeded a bátorságodat, vagy maradsz a betétnél. Elsőre furcsa ott turkálni, de ha belejössz, egy pillanat alatt megoldod. Én is ennyi idős voltam, amikor elkezdtem. És először tényleg minit vegyél. Onnan tudod, hogy sikerült, ha nem érzed, hogy bent van.

2010. jún. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!