Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem értem ezt az egész menzesz...

Nem értem ezt az egész menzeszes dolgot?

Figyelt kérdés

Nem ertem ezt az egeszet, es most baj is mert irtak fel duphastont mert nem jott meg sose idobe(a letoltott noi naptar szerint) es ez elvileg helyre allitja, es az lenne a kerdesem hogyan kell szedni tovabb ezt a gyogyszert? 3doboztal irt fel a nodoki es az elso doboz ma fogyott el, most kezdjem el a tobbit is szedni vagy hogyan van ez? Juni18.-an mult el es aug 3.-an kezdtem el szedni a gyogyszer, ha ez segit valamit,

Valaszokat elore koszonom es a trollok kimeljenek.18L



2018. aug. 12. 17:38
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszodat sokat segitett! :D

Vedekezessel tisztaba vagyok ovszert hasznalunk, sztem meg tablettaval se nagyon mernem csinalni nekem az olyan ize, nem kezzel foghato :D

2018. aug. 12. 22:08
 12/14 momoka 2002 ***** válasza:
100%
Keress ra you tobe-n a hormonmentes videokra. Janka vilagosan elmondja hogy mukodunk, erdemes tobbszor megnezni.
2018. aug. 13. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Uramatyám... a net korában mennyiből tart elolvasni 2-3 oldalt, ami érthetően leírja a menzeszt?


18 vagy, de elárulom, a 9 éves unokahúgom tisztában van ezekkel, mert lány!

2018. aug. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Igen lehet mert neki van/volt aki elmagyarazza! Nekem se az anyam se a 4noverem nem volt ra kepes, utalom is az egesz “csaladomat”!

Neten meg mint irtam mar, mindig csak a szuleshez, meg terhesseghez lyukadtam ki!

2018. aug. 13. 14:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!