Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Durván szőrös vagyok. Pokol...

Durván szőrös vagyok. Pokol lesz az egész életem?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, kb 14 évesen vettem észre magamon, hogy szőrösödök olyan helyeken is, ahol normális esetben nem kéne. Ezalatt értem a fenekem (kívül, a farpofák), a derekamtól a hátam közepéig, a hasam, és még sorolhatnám. Pechemre még sötét hajú vagyok, így ezek a szőrök is - ha nem is feketék - de nagyon sötétbarnák és hosszúak. Hogy eltudjátok képzelni, kerestem hasonló képeket a neten:


[link]


[link]


Általában epilátorral szőrtelenítek, a hátamon ezt ma meg is oldottam nyakatekert pózokkal a tükör előtt, noha iszonyatosan fájt és egyelőre pöttyös is. A fenekemen viszont muszáj szőrtelenítőkrémet/ borotvát használnom, amiktől félek, hogy egy, borostás lesz, kettő, szinte naponta kell csinálnom. Mondták már páran, hogy nem tudják mi a bajom, miért vagyok ilyen gátlásos lány; hát ezért. Undorítóan érzem magam, mintha egy torzszülött lennék és (az is vagyok, tudom). Mindenképp tervben van, hogy orvoshoz megyek és tudom itt is ezt fogják ajánlani rengetegen, mert ez valószínűleg hormon probléma, de hozzátenném, hogy a menstruációmmal semmi probléma nincs és rettentően tartok a hormonkezelésektől, egyrészt mert tudom, hogy az a szőr, ami egyszer kinőtt, már mindig ki fog nőni, másrészt pedig amúgy sem kicsik a melleim és a fenekem, a női hormonoktól pedig bizonyára még jobban megnövekednének. Így mégsem élhetem le az életem, örökre egyedül fogok maradni, így női Chewbacca-ként :( Mitévő legyek?


2018. aug. 11. 18:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyanaz a szitu,mint a #9 válaszolónál. Voltam több helyen, különféle vizsgálatokon, de semmit sem találtak. Genetika, ezt örököltem, a családunk nő tagjai mind szőrösek, csak nálam mintha hatványozódott volna. Nincs más megoldás mint a szőrtelenítés és az elfogadás. Meg kell barátkoznod magaddal,nem vagy ezzel egyedül. L.
2018. aug. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!