Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most jött meg a mensim de...

Most jött meg a mensim de holnap mennénk horvátországba 5 napra? Mit csináljak? Ellehet mulasztani valahogy?

Figyelt kérdés
Antibiotikumot szedtem mandulagyulladás miatt jövő hétre vártam ée most jött meg. Tampont nem használtam még mivel szűz vagyok. Anyákat felkeltsem hogy én nem megyek? Vagy majd reggel? Olyan rossz gyűlölök hogy lány vagyok :(
2018. aug. 7. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hány éves vagy,de ne félj a tampontól.A mini tampont megtanulhatnád használni.Az elején az ember bénázik meg minden,de majd belejössz. De csak akkor ha akarod,nem kötelező ez! Ja,és szűz lányok is tudnak mini tampont használni ;) Nyugi.Nyilván mész te is,ne duzzogj,van ilyen.Szuper lesz a nyaralás így is,szerencsés vagy,hogy oda mentek!
2018. aug. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mini tamponról hallottál már? nem egy ördöngősség felrakni.

U.i. (en is az vagyok, mégis használok)


17/L

2018. aug. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sosem használtam még tampont így első alkalom lesz holnap kicsit stresszelek.

Első naptól lehet használni? Ha sikerül felrakni minden fürdés után cserélem majd + betét ha nem strandon leszek. Annyi rosszat írtak sok helyen. Fertőzésekről stb ezért félek mi lesz

2018. aug. 8. 00:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd a tampont, ha nem megy fel. Majd az első 3 napban nem fürdesz. Azért így is jó lesz meglátod. Majd egy gumimatracon fürdesz. Annyi minden érdekes dolog lesz majd ott, hogy jólo fogod érezni magad.
2018. aug. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Menjél csak... nekünk most két nyaralásunk ispo nt menzesz alatt volt.


Nagy ügy, attól, hogy a tengerbe nem mentem (második nap otthon voltam inkább), napoztam, olvastam, kagylót gyűjtöttem, csigákat, finomakat ettünk-ittunk.


Ez van, 29 vagyok, de nem szeretem a tampont. Attól jól éreztem magam :)

2018. aug. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!