Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet valami fertőzést kaptam...

Lehet valami fertőzést kaptam el a strandon vagy mi ez?

Figyelt kérdés

Na szóval 13/L vagyok és holnap lesz egy hete hogy voltam a bnőmmel a strandon vagyis vasárnap.

És ott lenn nagyon viszketek de csak este de aztán már nagyon nappal pedig kicsit furán hangzik "vas szag jön ki"

ilyen vas szag valami mikor elmentem pisilni akkor láttam valami fehéret.

Mi lehet ez? A standon kaphattam el valami gombafélét vagy mi ez!!Gombás vagyok??:O

HELP!


2010. jún. 19. 21:34
 1/8 anonim válasza:
Nyilván alapból van ferhérfolyásod, e ha az átlagosnál több jön akkor el kell szomorítsalak valszeg ez egy gombár fertőzés, de mindenféleképp mond anyukádnak, hátha tud segíteni vagy elvsiz nőgyógyászhoz.! :)
2010. jún. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De nem a bugyimon láttam hanem "ott"
2010. jún. 19. 21:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha viszketsz is, nyilván összeszedtél valamilyen fertőzést. Hacsak anyukád nem nőgyógyász, kérd meg, hogy vigyen el nőgyógyászatra. Ott megvizsgálnak és írnak megfelelő gyógyszert. Ne félj, nem ciki, pár perces vizsgálat.
2010. jún. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

jézus mária!!

:O:O:O:O de csak este viszket!

2010. jún. 19. 22:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkoris.. Tudom, hgoy kellemetlen de muszáj. Hidd el, később sokkal nagyobb gondok lehetnek belőle.
2010. jún. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mindenképpen menjetek el nőgyógyászhoz, a tünetek nem múlnak el maguktól és később súlyosabb következményei lehetnek. ne izgulj! :)
2010. jún. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, a puncidon van valami fehér, és vasszag jön ki a puncidból. Jobb, ha megmutatod orvosnak!
2010. jún. 20. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
oks
2010. jún. 20. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!