Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány éves korig nőhet a mell?

Hány éves korig nőhet a mell?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, sajnos elég kicsi mellekkel.Emlékszem már 10 évesen elkezdett nőni a mellem(s kb meg is maradt azon a fejlettségi szinten XD) 11évesen pedig már megjött az első menstruációm, tehát eléggé oraérett voltam, s ezt valahogy összekapcsoltam a kerek idomokkal..Szóval van még esély, hogy kicsit kitelek mellben, vagy már ne reménykedjek?
2008. nov. 2. 11:45
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Kb. 20.
2008. nov. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Kb 20-22. De ez már az ezredik ilyen kérdés. Ott a keresés. Semmi baj nincs a kis, feszes ciciben, hülye lennél nem szeretni a saját tested. Nagyobb mell = nagyobb esély a mellrákra.
2008. nov. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
ott az élő példa Paris Hilton kics a melle mégis boldog és nem akar plasztikát.pedig lenne rá pénze
2008. nov. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Sokat fog változni a melled , nőni is fog még ! Várandós is leszel akkor is nől aztán , a hormonoktól is változik... Még fiatal vagy ,majd megérsz :) .
2008. nov. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom mi a francért lett lepontozva az első két válaszoló, amikor marhára igazuk van. Ne legyetek retardáltak, légyszíves.
2008. nov. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%
Első válaszadó vagyok. Rohadtul bírom hogy akik nem a kérdésre válaszolnak csak mosolyogva bíztatják az illetőt hogy ne aggódj fog mé nőni meg társai, azok egyből 100%-ot kapnak, de én meg mások,akik MEGVÁLASZOLTUK a kérdést (HÁNY ÉVES KORIG nő a mell?) azokat lepontozzák. Gratulálok,emberek! Csak így tobább! Ja, és el ne felejtsétek EZT a választ is lepontozni! ;)
2008. nov. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Amikor jelentősebben megváltozik a hormonháztartásod annak hatására nőhet a melled, nekem például akkor is nőtt amikor elkedtem fogamzásgátlót szedni, kb. 23 éves voltam, illetve terhesség alatt is sokaknak nő (volt egy elég lapos barátnőm, akinek most 2 gyerek után már egész nagy mellei lettek :) ).
2008. nov. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem nincs olyan válasz emit le kell pontozni mivel ha valaki veszi a fáradságot és ír akkor nem kéne lepontozni
2008. nov. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!