Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Létezik olyan torna amitől...

Létezik olyan torna amitől nőhet a mell?

Figyelt kérdés

nem érzem őket elég nagynak, bár sokan mondták h mekkorák, de sztem nem tul nagy.

lehet a méretet nővelni vmi tornával?


vagy ha nem is növelni akkor csak annyi h feszesebb legyen, mert sztem picit lógnak.. :S


váromaválsazokat.köszike.


2010. febr. 13. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:

A mellszövet zsír, így azt nem tornáztathatod. Talán kozmetikai kezelések vannak, amik feszesítenek, ha tényleg ez kell. Tornáztatni a mellizmot lehet, ami a melled alatt van, az is segíthet, de nekem spec attól kisebb lett a mellem, mert az izom felhasznált a zsírból egy kicsit... Mielőtt tornázni kezdtem, nagybb mellem volt.

Kis feszesítés nem árt amúgy, pl könnyebb oldalirányú súlyzózás, vagy összenyomó gyakorlat (nyomj össze a kezeiddel egy gumilabdát pl), az mind mellizomra megy.

2010. febr. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A méretén nem lehet növelni (sajnos)!Éhen halna az összes plasztikai sebész!
2010. febr. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!