Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől nőhet meg a mell?

Mitől nőhet meg a mell?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok,és szörnyen érzem magam amiatt,hogy nagyon kicsit a melleim az osztály társaimhoz képest..kérlek segítsetek..
2010. aug. 19. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:

kézrátételes mellnövebbítés! - sikertelenség esetén azonnali pénzvisszafizetés!


amúgy a mellmasszázs tényleg segít formában tartani, a növést megoldják a hormonok!


én se aggódj, nagyon sokan (főleg a normálisabbak) nem a mell méretét nézik, sőt, néha jobb is, ha nem olyan nagyok :)

2010. aug. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Majd még fog nőni ha normálisan egészségesen eszel és nem fogyókúrázol állandóan.

Persze lehet hogy soha nem lesz nagy melled, nekem egyáltalán nincs is csak olyan mint a fiúknak, de cseppet sem zavar. Mégis minek a nagy mell? Semmire nem jó:D

2010. aug. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj emiatt és ne azt nézd, hogy más lánynak mekkora a melle, mert egy kis mellű lány is lehet nagyon nagyon gyönyörű és értékes!!!
2010. aug. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kb. 20 éves korodig nem kell aggódnod, addig nő.
2010. aug. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát ha fiú vagy akk nem gáz ;)
2011. márc. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!