Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől nőhet meg a mell?

Mitől nőhet meg a mell?

Figyelt kérdés
Mit kell ennem,csinálnom akármi,hogy kicsit,csak egy kicsit nagyobb legyen a mellem? Kiközösültnek érzem magam az osztálytársaimmal szemben!14/L
2009. dec. 31. 13:12
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
szioka!Ne aggodj:-) masszirozd meg minden este korkoros mozdulatokkal akarmilyen kremmel.Ne felj lesz nagyobb is ,nekem is nagyon pici volt akkor meg es most 21evesen mar nagyobb,gondolom a fogamzasgatlotol,lehet erdemes lenne azt szedned,nekem a marvelon nevu gyogyszer,novesztette meg enis csak amulok,hogy milyen kerek lett,de nem orisi nagy,de sokkal szebb,mert regen lapos voltam teljesen!21/L
2009. dec. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
egy 14éves lány hadd ne szedjen már fogamzás gátlót :\
2009. dec. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
79%
Még van pár éved míg a melled eléri végleges méretét. De a géneket nem lehet becsapni. A fogamzásgátló tabletta segít egy kicsit, de neked még sztem. nem kellene szedned.
2009. dec. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség majd jó hogy nem fogamzásgátlót javasoltok egy 14 éves lánynak meg áll az eszem. Amúgy ez genetika, lehet a családodba is volt ilyen. Ne aggódjál fog nőni, nem olyan jó ám ha nagy melled van (tapasztalat).
2009. dec. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3%
azt olvastam hogy a végbélbe ejakulálástól nőhet a mell (a playboy-ban olvastam)
2009. dec. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:D
2010. jan. 1. 01:29
 7/9 anonim ***** válasza:
Valóban függ a génkészletedtől, de 23 éves korig fejlődik a szervezet. Próbáld meg a Kriston inim tornát (az egész is jó, de van külön cicire is).
2010. jan. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
bicsi: intim. Előző voltam; nam tudok írni :)
2010. jan. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Hülyeség lenne nem ajánlani a fogamzás gátlót,egyrészt mert a mai tizenévesek sokkal fejlettebbek, hamarabb érnek, hamarabb van nemi életük, mint amennyi méltóságuk. A fogamzásgátló nem csak baba ellen jó, de beállítja a menstruációt, amivel nagyon sok lány küszködik, akár még 20 évesen is. (Én legutóbb szüneteltettem és kibillent...míg máskor percre pontosan jött meg) Szóval ha szeretne akkor nyugodtan szedjen fogamzásgátlót, mert mindenféle "bajt" megelőzhet. De ezt úgy is nőgyógyász dönti el. Az, hogy megadja magának esélyt a kicsit nagyobb cicikre, azt ő eldönti és elmegy felíratni a gyógyszert.

A melleidben pedig, kedves lány, lásd meg a szépet! Hófehérkének sem buggyant ki a melle a ruha alól. Sok nagy mellű lány a te korodba rejtegetni próbálja, testnevelés órán görnyednek, nem futnak rendes testtartással, ami sokkal nagyobb testi gondokat okoz mint pl.: gerincferdülés, stb. Azt se felejtsük el, hogy neked még javában nőnek. Nekem 14 évesen 60B volt a méretem, 18 éves koromra meg 90B volt. Ne izgulj, ha nem is lesznek ekkorák, valakinek tetszeni fog az is, ahogy Hófehérkéért is eljött a herceg! :)

2013. febr. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!