Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért vérzek ciklus közepén?

Miért vérzek ciklus közepén?

Figyelt kérdés

Most vagyok a 15.napon és nekem mindig félidőben van peteérésem, mindig pontos a ciklusom ( 25-29 nap közt váltakozik)soha az életben nem volt köztes vérzésem és nagyon meg vagyok ijedve!!


Azt hittem,peteérésem van,hiszen a 15.napon vagyok,pont ovulációs időszak,de most,hogy voltam pisilni,láttam a WC papíron friss vért,pont,mintha megjött volna.


A mellem is érzékeny,alhasam is fura volt egész nap,pont mint menstruációkor,de nem számítottam rá,hogy 15.napon vérezzek!


Elkezdtem 1 hónapja nagy dózisú(1000mg) C-vitamint szedni és 29 nap helyett 32 napra jött meg legutóbb,ami szintén nem szokásos nálam és most meg ez!!



Lehet,hogy le kellene állnom a C-vitaminnal??



Normális,hogy peteérés idején vérzek?



Kérlek,valaki nyugtasson meg:(


Nem szedek fogamzásgátlót és nemi életet sem élek még.

A menstruációim rövidek, 3-4 naposak,de pontosak.


2018. máj. 20. 20:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kell aggòdnod most. Viszont, ha megint előfördul ilyen èn orvoshoz fordulnèk. Nem ijesztgetèsből, de akkor talàn jobb, ha egy orvos nyugtat meg, ès ha ne adja isten valami problèma lenne mègis, akkor meg jò h időben mentèl.
2018. máj. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

azóta van ez,hogy nagy dózisú C vitamint szedek(1125mg).

24-29 nap helyett 32 naposra tolta el a ciklusomat,most meg 14 napra rá megint megjött...

2018. máj. 23. 01:34
 13/14 A kérdező kommentje:
meg rosszul is eszek.Eszek mindent,amit megkívánok,dugig eszem magam,de csak naponta egyszer eszek,olyan este 7 körül.Nem tudom,hogy ez is bezavarhat-e.
2018. máj. 23. 01:35
 14/14 A kérdező kommentje:
de a súlyomat tartom,nem hízok,nem fogyok.
2018. máj. 23. 01:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!