Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barnás/rózsaszínes folyás a...

Barnás/rózsaszínes folyás a ciklus közepén. Van okom aggódni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Körülbelül négy öt napja barnás/rózsaszínes folyásom van és nem tudom ez mennyire ad okot aggodalomra.

Pénteken pettingeltünk a barátommal,és mikor megujjazott,fájt egy kicsit,de nem nagyon..(még nem feküdtünk le amúgy)

Utána közvetlenül nem,de nem sokkal később,mikor pisiltem,észrevettem,hogy kissé rózsaszínes valami is távozik...és azóta,azaz péntek óta ez tart is...nem fáj a hasam,és néha olyan mintha el is múlna,ma már azt hittem nincs is,de aztán megint láttam. És az erőssége is változó,valamikor látszik a tisztasági betéten,valamikor nem.

A legutolsó menzeszem 11.én jött meg és 16.áig tartott.

Az lenne a kérdésem,hogy szerintetek ez mi lehet?

Lehet,hogy a barátom megsértette a szűzhártyámat és az vérezgethet?(ami nem tudom mennyire normális)

Vagy lehet a ciklus közbeni pecsételős vérzés? Még sosem volt nekem,nem tudom meddig tarthat az...

Eléggé aggódom emiatt,rá is stresszelek,nemtudom ez mennyire hozhatja ezt elő.

Mit tanácsoltok?

Köszönöm szépen előre is!


2016. szept. 27. 22:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak tippelni lehet, de mivel ennyire összefügg időben az ujjazással,inkább az tűnik valószínűnek,hogy sérült a szűzhártyád,vagy a hüvely nyálkahártyája.
2016. szept. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem csak megsértett. Ha peteérés miatt folyna, nem tartana ennyi ideig. De ha egy hétnél tovább tart, menj el dokihoz a biztonság kedvéért.
2016. szept. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!