Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért vérzek ciklus közepén?

Miért vérzek ciklus közepén?

Figyelt kérdés

Most vagyok a 15.napon és nekem mindig félidőben van peteérésem, mindig pontos a ciklusom ( 25-29 nap közt váltakozik)soha az életben nem volt köztes vérzésem és nagyon meg vagyok ijedve!!


Azt hittem,peteérésem van,hiszen a 15.napon vagyok,pont ovulációs időszak,de most,hogy voltam pisilni,láttam a WC papíron friss vért,pont,mintha megjött volna.


A mellem is érzékeny,alhasam is fura volt egész nap,pont mint menstruációkor,de nem számítottam rá,hogy 15.napon vérezzek!


Elkezdtem 1 hónapja nagy dózisú(1000mg) C-vitamint szedni és 29 nap helyett 32 napra jött meg legutóbb,ami szintén nem szokásos nálam és most meg ez!!



Lehet,hogy le kellene állnom a C-vitaminnal??



Normális,hogy peteérés idején vérzek?



Kérlek,valaki nyugtasson meg:(


Nem szedek fogamzásgátlót és nemi életet sem élek még.

A menstruációim rövidek, 3-4 naposak,de pontosak.


2018. máj. 20. 20:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Peteérés idején normális egy kis vérzés. Ezzel semmi gond nincs, csak ritka. A ciklusoddal sincs semmi gond. Nem lehet mindig napra pontos.
2018. máj. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

annyira megijedtem :((


de mivel a mellem is érzékeny volt kicsit,az alhasamban meg pontosan azok az érzések voltak,mintha megjönne,ráadásul középidőben vagyok,így reménykedtem benne,hogy nem komoly betegség jele ( le sem írom)


:((

2018. máj. 20. 20:41
 3/14 anonim ***** válasza:

Elméletileg a nagy dózisú c-vitamin okozhat csúszást a vérzésnél.

Peteérés környékén abszolút normális a vérzésneizgulj ezen.Ovulációtól már jelentkezhetnek a pms tünetek,szóval az is normális,ha érzékeny a melled,stb.

2018. máj. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

megpróbálok nem izgulni!nagyon köszönöm!

Annyira új ez a helyzet, 24 vagyok és sosem

tapasztaltam ezt.

2018. máj. 20. 20:52
 5/14 A kérdező kommentje:

ma is vérzek,rendesen,ahogy szoktam menstruációkor.ez a második nap.


biztos,hogy ovulációs vérzés és nem 2 héttel hamarabb jött meg a menstruációm?



egyszerűen nem értem..

2018. máj. 21. 18:45
 6/14 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy 2 héttel hamarabb jött meg. Nem vagy gép.
2018. máj. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
oké :))
2018. máj. 21. 20:45
 8/14 A kérdező kommentje:
mondjuk inkább legyen 2 mensi,mint hónapokig egy se,nem igaz? :)
2018. máj. 21. 20:45
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát... Egyik véglet sem túl jó. De egyszeri alkalommal egy rövidebb ciklus belefér. Annyi minden befolyásolja a dolgokat. Nekem 28 napra pontos ciklusom volt fogamzásgátló szedése előtt is. Egyszer viszont megjött 14 napra. Nem volt kellemes, mert váratlanul ért. De a nőgyógyász is azt mondta, hogy egyszeri alkalommal nem kell aggódni.
2018. máj. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

most már csak azért aggódom,hogy mi lesz következő 1-2 hónapban és hogy ez csak egyszeri alkalom marad-e....:(


elvileg,ha két peteérés van 1 hónapban,akkor is előfordulhat ez

2018. máj. 21. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!