Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki pisilt már bele intim...

Valaki pisilt már bele intim betétbe?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 22. 15:28
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Hányszor kérdezed még meg? A múltkor törölték ezt a kérdést. Szerinted egy normál mennyiségű pisit hogyan képes felfogni kifolyás nélkül egy intim betét? Sehogy.
2018. ápr. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen kérdést töröltek de biztosan nem én kerdeztem
2018. ápr. 22. 16:06
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer, de csak kipróbáltam, mennyit bír.

Azonnal átázott, és a szélén is olyan lett.

Egyáltalán nem alkalmas ilyen célra.

2018. ápr. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
19%

valaki biztos..

én nem.

30/F

2018. ápr. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%
Nem kell folyamatosan pisis-betétes kérdéseket feltenni, kezd uncsi lenni
2018. ápr. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Előző :

Miért, az nem uncsi, hogy : - mit csináljak ha egy perc múlva elélvezek -


Ez is lehetne uncsi, csak ez nem különlegesebb dolog, hanem átlagos :-) de ugyanolyan uncsi.


Ami nem átlagos, és többször hallani róla, most nemcsak itt, azt mindíg lekostólja valaki.

2018. ápr. 23. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%

Egyébként pedig semmi gond azzal, ha valakinek ez jólesik, neeeem ? Örüljünk neki, ha ő boldog tőle, ne azzal törődjünk, hogy mitől az.


A nővérem is egész életemben basz... tatott, hogy milyen felelőtlen pasi vagyok, mert engem egész életemben csak 2 dolog érdekelt, a szép lányok és a szép autók. Erre én : na és, én így vagyok boldog ember. Vagyis ő örüljön neki, hogy az öcsikéje boldog a bőrében. Az hogy mitől, azzal ne törődjön, azt ne kritizálja. Ezt vallom.

2018. ápr. 23. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

7-es minden elismerésem ezért a hozzá állásért! Ha az emberek legnagyobb része így gondolkozna, sokkal jobb lenne a világ!


De hogy a kérdésre is válaszoljak, egyszer-kétszer(különböző fajtákkal) poénból kipróbáltam: zuhany előtt a kádban, amire szükség is volt, mert pikk-pakk teli lett, nem igazán győzött meg. A nagyobbak talán jobban bírták picit, de számot tevő különbség nem volt közöttük. Talán arra jó lehet, h pisilés után ami marad pár csepp azt felszívja, de direktbe bele engedni teljesen hülyeség! Ráadásul elég vacak egy érzés mert hirtelen felszívja (amennyit bír) és azt érezni, h meleg, nehéz, és folyik oldalt. Remélem sikerült tartalmas választ adni a kérdésre, bár szerintem, még mindig az a legcélravezetőbb, h kipróbálod, ha ez érdekel! Legalább saját magadon fogod érezni...

2018. ápr. 30. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
82%

#8-as

Igen, a pillanatnyi boldogság érzése nagyon keveseknek adatik meg, vagy ha beszél róla valaki és az nem "hétköznapi" : pl. nem a húúú de jó iPhone-t vettem kategória, és hasonlók, na akkor már biztos lekostolás a reakció rá.


Csak egy példa, múlkor egy lány mutatta, mekkora és milyen szép tetkót rakatott az egész popsijára. Erre én láttam rajta a boldogságát és mondtam, hogy igaza van, téged ez boldogít ? Mondta igen, erre én, de jó végre mosolyogsz és élvezd az örömöd. De azt is megmondtam neki, normálisan, hogy engem taszítanak ezek a tetkók.

2018. jún. 24. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!