Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pisiltél már a betétbe, ha...

Pisiltél már a betétbe, ha nagyon kellett pisilned? Mennyit mertél beleengedni? Felszívta rendesen?

Figyelt kérdés
2010. máj. 7. 11:27
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
eszembe se jutott
2010. máj. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
88%
Igen pisiltem, de akkor még PELENKÁNAK hívták....
2010. máj. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Soha. Először is tampont használok :=). Másodszor gondold csak végig: ha valaki betétet használ, nyilván menstruál éppen, tehát valamennyit már szívott fel a betét (hétköznapi tisztasági betétnél fel sem merülhet a kérdés). Mennyit tud egy betét felszívni összesen, max. fél decit - egy decit? Mire "elég" ez? Ha annyira kell pisilned, hogy a wc-ig sem jutsz el, akkor hogy tudnád ennyinél hip-hop megállítani? De ha mégis olyan extra erős záróizmaid vannak, hogy sikerül, mennyit segítene ez a mennyiség a közérzeteden? Szerintem kivitelezhetetlen, inkább keresek egy wc-t vagy a természet lágy ölén egy bokrot :=).

Amúgy próbáltad már? Sikerült?

2010. máj. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Remélem, hogy ez a kérdés vicc:))

Nem, a betét nem babapelenka. Te meg remélem nem vagy bepisilős!

2010. máj. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Idióta kérdések helyett ajánlom a hüvelytornát. Egyébként, ha nem megy, még mindig ott a TENA. :)
2010. máj. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Még nem. De ha szükséged van rá, lehet kapni felnőtteknek való pelenkát is.
2014. dec. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Amikor nagyon kell pisilnem és már a wc közelében vagyok, nagyon felerősödik az inger. Régen volt egy olyan gondom, hogy nem bírtam és amíg toltam le a nadrágom, addig elkezdett szivárogni. Ilyenkor megesett, hogy menstruáció miatt betét volt rajtam és ez volt a jobb eset, mert felszívta. Kb annyi szivárgott be, ami már elég lenne ahhoz, hogy egy kisebb folt legyen a nadrágon.

Nem nagyon szerettem azt az időszakot, mert mindig már a ház közelében ideges voltam, hogy megint megtörténik és a bejárati ajtótól a wcig egy külön stressz volt, hogy kibírjam, ne induljon meg idő előtt, ki tudjam várni, amíg letolom a nadrágom és leülök.

Szerencsére ez elmúlt. Ki tudom várni, amíg letolom a nadrágom, még akkor is, ha tovább tart levenni.

Egyszer volt azóta olyan, hogy nem sikerült. Nem tudtam letolni a kertésznadrágomat, mert nem tudtam kigombolni a farmerdzsekit, amit rávettem. Túl nagyok voltak a gombok és túl szűkek a gomblukak. Nem volt lehetetlen kigombolni csak türelem kellett hozzá, de nekem már a kávé és a sok víz nagyon feszítette a hólyagomat. Végül nem bírtam tovább. Nadrában leültem a wcre és bepisiltem. Annyit pisiltem, hogy azt hittem el se áll. Teljesen megkönnyebbültem és utána a farmerdzsekit is könnyebb volt kigombolni. Azóta odafigyelek, hogy azt a farmerdzsekit ne gomboljam be és azóta nem is pisiltem be.

2023. jún. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!