Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A szextől megjöhet előbb a...

A szextől megjöhet előbb a menstruációm?

Figyelt kérdés
Kb. fél év kihagyás után a héten szeretkeztem újra. Lehetséges, hogy ettől jött meg 3-4 nappal előbb? Normális válaszokat légyszi, csak kíváncsi vagyok, hogy ettől jött-e meg hamarabb. 17/L
2010. jún. 6. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:
nemhinném
2010. jún. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem elképzelhető, de valószínűbb, hogy a hirtelen jött meleg az oka.
2010. jún. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen,elképzelhető! magamon is észrevettem néha, h előbb megjön, ennek oka valszínűleg az alhasi vérbőség.

ha nem szedsz tablettát,ez akkor mükszik, tabiszedéskor általában óramű pontossággal szokott megjönni.

2010. jún. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
én tablettát szedek, de így is észrevettem, hogy 1 esetleg két nappal is megjöhet hamarabb, ha többet szexelek az utolsó bogyó beszedése után. vagy inkább ha nem szexelek, akkor jön meg később...és rosszabbul is érzem magam, jobban fáj
2010. jún. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát jah....) a mai tabiknak minimális hormonmennyiségük van,gyakorlatilag nem úgy működnek, mint a régi tabik,azok halálpontosan meghozták a menzit,a szex mennyiségétől függetlenül:)
2010. jún. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat :) nem szedek tabit, de majd szeretnék. amúgy mostanában kicsit összevissza a ciklusom, de általában késik, nem pedig előbb jön meg.
2010. jún. 6. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!