Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már 39 napja késik a menstruác...

Már 39 napja késik a menstruációm, tiszta ideg vagyok, megjöhet még? Vagy már ki fog maradni?

Figyelt kérdés
Május 3-án volt meg utoljára, akkor 34 napra jött meg, de amúgy 24 éves nő vagyok, mindig normális a ciklusom, 28-32 nap közötti. Terhes nem lehetek, mert a párommal április vége óta, tehát az előző menzesz előtt, voltunk utoljára együtt. 2 teszt is negatív. Megőrülök tőle! Máskor mindig fáj előtte valamim, most meg semmi. Csak várom és várom, és semmi! Miért van ez?? Egyáltalán akkor most nekem akkor 1 hetet késik, ha május 3-án volt meg utoljára? Megjöhet még? Várjak? Tudom dokihoz is el kell menni, de még nem nagyon szeretnék, mert nem akarok kínlódni előtte, h megbeszélek vele egy időpontot, aztán meg felhívom, h bocs, de megjött...Segítsetek!!!
2009. jún. 10. 08:53
 1/9 anonim ***** válasza:
56%

egy hét körüli a késésed!

szerintem még várj egy picit és aztán menj orvoshoz!


Nekem május 07-én volt utoljára és még mindig semmi, de nekem napra pontosan 28 napos szokott lenni mindig! Tesztet 4-et csináltam : 2 pozitív és 2 negatív!jövő hét csütörtökön lesz a 2 hetes késése, és ha addig nem jön meg akkor csinálok mégegy tesztet és elmegyek dokihoz függetlenül a teszt eredményetől

2009. jún. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Barátnőmnek 52 nap után jött meg, mert nagyon sokat idegeskedett kívülálló okok miatt. Várj még, ha pedig nem jön, akkor irány a doki.
2009. jún. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__26803..


Ezt a kérdést én írtam ki nemrég, szóval ez mostanában általános jelenség a nőknél csak nem értem hogyan lehetséges!

Nekem kompletten kimaradt most 1 ciklus, nem értem miért! 22L

2009. jún. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
menj dokihoz. majd ad valamit amitől megjön és helyreáll a menzid.
2009. jún. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
Nekem is eddig rendszeres volt a miku,napra pontosan 28ra jött meg,de tényleg az első óta és semmi sem befolyásolta.Mostanában mint egy bolond,múltkor késett 1 hetet,sztem 10 évet öregedtem,aztán az áprilisi 10 nappal hamarabb jött meg.Szerintem az idő a sok front és az idegeskedés befolyásol...
2009. jún. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nézessétek meg a prolaktin szinteteket. Sajna tapasztalatból ajánlom ezt.
2009. jún. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! De hál' Istennek tegnap megjött!!!!!!!!:-)42 nap, de legalább minden rendben...

2009. jún. 14. 09:42
 8/9 anonim ***** válasza:
A prolaktin szintet komolyan javaslom, az is okozhat ilyen kimaradásokat. Hátterében lehet hipofízis adenóma.
2009. jún. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
na mi lett?
2009. aug. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!