Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet-e hízni a Magne B 6 és...

Lehet-e hízni a Magne B 6 és a Centrum Silver 50+-tól?

Figyelt kérdés
51 éves nő vagyok. 35 kg-ot fogytam egy év alatt. A laboreredmémyek jók, kivéve a magnéziumot, mivel sosem kérte a háziorvos.Többszöri rosszullétem miatt a kardiológiára sodrodtam.A szakorvos szerint vszinű a magnézimot kell pótolni.Plusz multivitaminokat.A szokásos havi mérésnél azt tapasztaltam, hogy a derék és a csipőbőségem 5 cm-el nagyobb és fel vagyok fujódva.Menses előtti tűneteim is vannak., pedig már ez évek óta nem volt.Nem néztem utána, mert nincs időm, a napi bevitel együtt sok lehet?? , egy-egy szemet szedek ezekből.
2010. jún. 5. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:
A Magne B6 biztosan nagyon jó, a centrumot nem ismerem. Én ha nagyon levagyok robbanva, Supradyn F drazsét szedek napi 1 szemet, amitől sokkal jobban érzem magamat, és étvágyam is lesz tőle.Kiürült a szervezeted, emiatt a hormonháztartásod is felborult. Szedd össze magad sikerülni fog!
2010. jún. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg a címkéjét a multivitaminnak. Amelyik nem fedezi legalább a napi ajánlott bevitel felét az nem ér semmit. Amiatt ne aggódj, hogy a kettő együtt sok, a felesleg a vizelettel úgyis távozik, szerintem is inkább vitamin és ásvánmyianyag hiányod van, sok idő kell amíg feltöltődnek a vitaminraktárok. Csak szedjed nyugodtan.
2010. jún. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha hízni szeretnél szedhetsz béres cseppet is, és az úgy tudom roboráló is.
2010. jún. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,hízni egyáltalán nem szeretnék, örültem, hogy lefogytam minden gyógyszer nélkül.120 kg-ról 85 kg-ra sikerült.Most éppen attól rettegek, hogy nehogy tovább hizzak. Nem eszem többet.A teljes életmódváltás fontos számomra és mindent megteszek, hogy ez így is maradjon.
2010. jún. 6. 01:35
 5/5 anonim válasza:
B6-tól nő az étvágyad. De ha nem eszel többet akkor nem :P
2010. jún. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!