Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vettetek már canesten combit...

Vettetek már canesten combit úgy, hogy nem mentetek el az orvoshoz? Hatott? Mi volt akkor a bajotok? Érdemes venni anélkül, hogy a doki megvizsgálna?

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Canesten hüvelytablettát vettem. Ez azt hiszem ugyanaz, mint a combiban van, csak nincs hozzá krém. Gombára vettem, hatott. De azért nem árt az orvos, csak nekem 2 hét múlvára adott akkor időpontot és inkább vettem egyet.
2010. jún. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%
Természetesen vettem már nem is egyszer ( az utóbbi években 3szor). Azért vettem mert folyásom volt, kellemetlen szagú, annyira sok volt hogy már tampont kellett felraknom hogy valami felszívja mert nem lehet budira rohangálni 2 percenként.... akkor vettem canestent, de kenőcsöt nem csak a kúpot. 1 hetes kúra, és csodásan rendbe hozott, először is, másodszor is, harmadszor is. Annyi kellemetlenség van vele csak, hogy a kúra után még 1 hétig eü betétet kellett beraknom mert a gyógyszer az folyamatosan és lassan ürül kifele a hüvelyből. Ezt leszámítva nagyon elégedett voltam a gyors és hatékony eredménnyel. Nem volt orvosnál egyik esetben sem.
2010. jún. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
inkább menj dokihoz, ha nem gombás fertőzésed van, vagy valami makacsabb gomba vagy esetleg kevert fertőzés, akkor nagyobb bajt csinálsz a Canestennel, mint ami előtte volt....nagy hiba, hogy ezt a szart vény nélkül árulják
2010. jún. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is vettem már és használt!Szerintem érdemes kipróbálni mert ha úgy látod nem jó még mindig elmehetsz orvoshoz!
2010. jún. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Igen vettem, hüvelytablettát, és kenőcsöt, de semmi-t sem csinált, mert nem hüvely gombám volt. elmentem nőgyógyászhoz, írt fel kenőcsöt, és 3 nap mulva semmi bajom nem volt ott lenn :)
2010. jún. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező én kb 2 dobozt vettem mert olyan hülye voltam hogy féltem elmenni a nőgyógyászhoz, és Canesten Combihoz fordultam mint az összes többi nő akik félnek elmenni a nőgyógyászhoz, de semmi értelme nem volt csak felesleges pénz kidobás ráadásul nem is olcsó!

ma 10:36

Téged rendbe tett? De azért látom kellett az másodszorra, harmadszorra és igy tovább....


A hüvelygombára való gyógyszerek vénykötelesek, ugyhogy azt ajánlom menj el az orvoshoz ha szeretnéd hogy elmuljon!

2010. jún. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!