Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sùlytòl függ az...

Sùlytòl függ az hogy egy lànynak mennyire tàg vagy szűk a vaginàja?

Figyelt kérdés
2010. jún. 1. 22:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
nem
2010. jún. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
77%
Meg attól, hogy szült-e már...
2010. jún. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
és, hogy mennyit erősítette (hüvelytorna)
2010. jún. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
szerintem a szulestol sem, tapasztalatbol mondom. termeszetes szulesem meg egy fel evvel is minden szeretkezes olyan volt mint az elso. feszitett. a szules utani kitagulas is nagyban az izmok rugalmassagan mulik
2010. jún. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
84%
hát nem tudom de én úgy vettem észre, hogy a súlyosabb csajoknak mindig tágabb, a vékonyabbaknak pedig szűkebb a vaginájuk... hogy ez csak véletlen-e, én azt nem tudom
2010. jún. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Olyat hallottam, ha nagy a nagy lába, tágabb egy csaj. + ha magas, akkor is.

A szülés szerintem sem egyértelműen jelenti a tágasságot :), ez alkati kérdés. Van aki egyet sem szült, még is nagy, van aki 3-at, és mégis szűk.

2010. jún. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%
nem, ez inkább egyénfüggő, nem súlyfüggő. És nem is szülésfüggő. Én jó súlyban vagyok, és már szültem is, de olyan szűk vagyok még mindig, mintha szűz lennék, a férjem mindig mondja is:)
2010. jún. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Nem, nem a sulytol függ. Egy 30 kilos nönek is lehet akkora luka, mint a bécsi kapu. Ez tapasztalat!
2010. jún. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
65%
Sem kortól, sem súlytól sem szüléstől nem függ...Minden nőnek elég "bő" hiszen rendeltetését tekintve minimum egy 10 centis babafejet át kell engedjen. A záróizmok feszességét tudatosan lehet javítani, erre szolgál pl az intim torna, melyet egész álló nap észrevétlenül, különösebb fáradság nélkül végezhetnének nőtársaim :)
2010. jún. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
csak olyan 60 százalékban igaz.
2010. jún. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!