Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygombám van. Normális,...

Hüvelygombám van. Normális, hogy egészben kiesik a hüvelykúp?

Figyelt kérdés
Tegnap este raktam be az elsőt, nemrég vettem ki egészben a hüvelyemből. Attól még felszívódhatott a hatóanyag? Egész este bent volt. Ez normális?
2010. máj. 31. 12:50
 1/8 anonim ***** válasza:

fel kéne oldódnia, és csak kis mennyiségnek kifolynia (nem egészben kijönnie!)


bocsi, ha butaságot kérdezek, de kivetted a csomagjából? mert egy éjszaka alatt nem maradhat egészben!

2010. máj. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem,nem elég mélyen helyezted fel darabokban kijön az előfordul de egészben semmi haszna szerintem
2010. máj. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem dugtad fel elég mélyre, mert bár nagyrésze ki szokott jönni, na de azért egészben, egy éjszaka után... hát, te tudsz valamit :=). Amúgy nem canesten volt? Azok pár éve igen ócskák lettek, velem majdnem ugyanígy (azért nekem nem egészben jött ki :=) )előfordult kétszer is, pedig sajnos van gyakorlatom a használatában.
2010. máj. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
olyan mélyre kell tenni,amilyen mélyre csak tudod.
2010. máj. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

De, biztos csomagostól tettem fel mind a hármat egyszerre-.-

Elég mélyre tettem fel, tovább nem tudtam, már a méhszájnál volt, és igen, Canesten. Nem tudom mi történt, máskor feloldódott, feltettem, és lefeküdtem aludni. És ma reggel, vagyis amikor írtam a kérdést, akkor szedtem ki. Még a forma is kivehető volt, bár nyálkás volt.

De azért ért valamit ugye? Legalábbis nagyon bízom benne, hogy ettől a hatóanyag felszívódott. Én tuti nem hibáztam semmit.

2010. máj. 31. 14:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha a tabletta egészben kijött, akkor a hatóanyag nem szívódott fel, hiszen az benne van a tablettában. Nagyon minimális lehetett ami felszívódott, de az tuti nem elég. Szerintem menj nőgyógyászhoz, és ír fel valami rendeset, ami speciálisan a te bajodra való.
2010. máj. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát, dokihoz nem tudok menni egy darabig. Most azért nem, mert vizsgára tanulok, ami csütörtökön lesz. Szerdán be tudnék menni, viszont reménykedem, hogy hátha használ a canesten. Utána hétvégén pedig meg fog jönni, ami miatt szerdán is felesleges lenni menni, mert azok a kúpok 5 naposak, így csak kettőt tudnék használni belőle. Tehát doki kiesett sajnos, ezért kérdezem, hogy van-e esély, hogy ez hasson.
2010. máj. 31. 16:19
 8/8 anonim ***** válasza:
12:52es vagyok sok nőnél előfordul a menstruáció elötti hüvely szárazság lehet azért nem oldódott fel próbáld meg a canesten krémet az is van olyan hatásos.mert ha nem olvad el semmit nem érsz vele
2010. máj. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!