Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most a hüvelygombám felerősödö...

Most a hüvelygombám felerősödött vagy ez hüvelykúp maradéka? Akkor nem szexelhetek?

Figyelt kérdés

hétfőtől szerdáig kellett hüvelykupot használnom (Gynoxin)

és ma ugye péntek van és szerda este helyeztem fel az utolsót de még mindig jön ki belőlem ilyen undoritó trutyi. viszont már nem viszket és nem büzös. Most akkor ezt ki tudom valahogy mosni magambol? lefeküdhetek a barátommal?


2010. dec. 3. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy a kúp maradékai távoznak. Nekem is sokszor volt ilyen fertőzésem, sajnos elég tapaszalt vagyok.

Szerintem már lehet szexelni, de ha biztosra akarsz menni, várj még egy-két napot!

2010. dec. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én a helyedben várnék még pár napot, vagy akár egy hetet is, amíg minden olyan lesz, mint előtte. Azaz: már eszedbe sem jut a hüvelygombád, és nem érzel semmit ezzel kapcsolatban.

Nekem egy ilyen kezelés után egy darabig nagyon fájdalmas volt az együttlét, nem tudom, miért, én a kencére gyanakodtam. Pedig akkor már nem kentük.

2010. dec. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én még várnék pár napot, talán egy hetet is.

Az valóban a kúp maradéka lehet, nekem is több nap volt még mire teljesen kiürült, kimosást nem ajánlom mert addig is hat a hüvelyedben gondolom, de a külső részekről ajánlatos lemosni.

2010. dec. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de igy semmit nem csinálhatunk? szex meg orál semmi? nemár:(
2010. dec. 3. 14:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Te csinálhatod neki az orált. De nekem amikor hüvelygombám volt baromira nem tudtam szexre gondolni. De mintha rá is lett volna a papírjára írva, hogy miután elfogyott még egy ideig nem ajánlatos a szex, nem tudom biztosan. Mindenesetre én gumit használnék, és nem engedném neki az orált egy darabig még.

Egy pasinak sem lehet guszta látvány ahogy még jön ki belőled a hüvelykúp darabkákban, alig pár nappal a gomba elmúlása után. Még 1 hetet kibírtok nem???? Az nem olyan sok.

2010. dec. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!