Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Furcsa a menstruációm. -...

Furcsa a menstruációm. - bővebben lent. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Tehát csütörtök este vettem észre, hogy megjött, de lényegében alig volt, pénteken egyáltalán nem volt semmi vérzésem, ma délután viszont újra megvolt.

Mi lehet ennek az összevisszaságnak az oka?

Eddig mindig egy-két napos eltéréssel megjött, de sosem volt még ilyen. Terhesség kizárva.


Segítségeteket előre is köszönöm!

20/L


2010. máj. 29. 23:38
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Hát nem tudni,hány éves vagy.lehet hormonzavar.ha többször is elő fog fordulni,szerintem fordulj dokihoz.
2010. máj. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rendszeresen eszel mostanában? Ha nem, akkor lehet amiatt is.
2010. máj. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jaj bocs most látom,hogy hány éves vagy.de az előző válasz marad
2010. máj. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ez az első ilyen eset. :S Remélem nem marad ez így, és nincs bajom. Tegnap délután óta rendesen megvan.

Esetleg lehet stressztől? jelenleg nem túl könnyű érettségik, szakmai vizsgák, stb. XD

Evés így összevissza van.


Köszönöm a válaszokat!

2010. máj. 30. 17:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen lehet a stressz,környezetváltozás.de én még a dogamzásgátlóra is gyanakodnék,ha elkezdted szedni.reméljük minden rendbejön.
2010. máj. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocs fogamzásgátlóra gondoltam
2010. máj. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!