Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mestruált már valaki havonta...

Mestruált már valaki havonta többször?

Figyelt kérdés
Márciusban 3-szor volt menzeszem, ebben a hónapban is már 2 szer :S Fájdalom nélkül jelenik meg közben sem fáj és 1-2 napig van és aztán elmúlik. Valaki segítsen! :( Tanácstalan vagyok!
2010. máj. 25. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
nőgyógyászhoz kéne elmenned,ez egyáltalán nem normális.
2010. máj. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
és miért nem mentél dokihoz?
2010. máj. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
amúgy hány éves vagy és mióta menstruálsz?
2010. máj. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem olyan problémám volt hogy nem akart elmúlni a menzeszem.31 napig menzeszeltem folyamatosan mire rászántam magam hogy elmenjek dokihoz.Leis tolt. :)Kaptam gyógyszert és rendbehozott.Neked sem ártana felkeresni egy orvost.
2010. máj. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nagyon beteges vagyok már egy éve és minden héten megyek orvoshoz szinte és mindig azt válaszolják, hogy nem tudják mi ez. szóval teljesen kivagyok ábrándulva az orvosokból, de el megyek majd csak ezen a héten nem tudok azért kérdeztem itt hátha addig megnyugtattok. :S 17 éves vagyok és 7 éve mestruálok.
2010. máj. 26. 13:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a TSS után volt ez, hogy 4-5 nap kimaradt és újra menstruáltam, de csak 3-4 napot... doki felírt fogamzásgátlót azóta teljesen normális.
2010. máj. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
7 év alatt már be kellett volna álljon, nőgyógyásznál voltál?
2010. máj. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!