Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány kg-tól számít egy nő...

Hány kg-tól számít egy nő teltkarcsúnak?

Figyelt kérdés
Én 170 cm és 75 kg vagyok. Tudom súlyfelesleg van rajtam bőven(65 kg az ideáli súlyom). De már elhízottnak számítok vagy csak teltkarcsúnak? A válaszát előre is köszönöm! (Bocsi, hogy kicsit bután fogalmaztam.)
2010. máj. 25. 15:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Az izmok súlyáról meg: ha megnézzük a jellemző testsúlyokat egy olyan sportágban, ahol talán legfontosabb a használható (!) izom, akkor mit látunk: egy 71 kg-os férfi a 12 súlycsoport közül a 3.-ban, egy 75-kg-os már csak a 2.-ban indulhat, 81 kg fölött pedig már mindenki egyforma (pedig az átlag magyar - természetesen túlsúlyos - férfi szerint még egy 81 kilós sem eszik elég csülköt és pörköltet, magyarul szerinte giliszta).

Szóval az izom és a testsúly egyáltalán nem járnak kéz a kézben.

2010. máj. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A teltkarcsú hízelgő kategória? Úristen. Hogy nézne ki a világ, ha mindenkire lehetne egy ilyen idióta szabályrendszert ráhúzni? Te jó ég! Ennél azért komplexebb az emberi test, hogy szorzol kettőt meg osztasz...
2010. máj. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Jó, és akkor mi a helyzet azokkal a nőkkel, akinek monjuk biológiai adottság, hogy F vagy G kosaras melle van? Az már majdnem egy kiló!
2012. aug. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!