Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normálisnak számít?

Ez normálisnak számít?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve szedek fogamzásgátlót és ilyet eddig nem tapasztaltam. Elszedtem az adott levél fogamzásgátlót, pénteki napon vettem be az utolsó szemet, kedden szokott megjönni de most egy nappal később jött meg. És szombaton meg újból elkezdtem szedni a következő levél fogamzásgátlót, de még ma is van pici vérzésem (ezt úgy kell érteni, hogy a papíron még mindig látszik, de csak ennyi). Ez normálisnak mondható, ilyen előfordulhat? Mert ilyet még nem tapasztaltam.
2011. szept. 19. 12:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs gond, sok mindentől lehet ez még a stressztől vagy étkezéstől is, de azért figyelgesd magad.
2011. szept. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen stresszes vagyok mostanában, erre is fogtam hogy a szokotnál később jött meg.
2011. szept. 19. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!