Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez még normálisnak számít?

Ez még normálisnak számít?

Figyelt kérdés

Péntek óta menstruálok és szombat óta görcsöl emiatt a hasam váltakozó erősséggel. Van hogy alig érzem, máskor meg csak feküdni tudok a fájdalom miatt. Szedtem Algoflex M-et, Nospat és Algopirint de egyik sem használt. Voltam orvosnál és Cataflam-ot írt fel, ami egy ideig használ is.

Volt már másnál is ilyen, hogy ennyi ideig tartott a fájdalom?


2010. dec. 1. 22:05
 1/3 anonim válasza:
Nálam is fordult már elő ilyen,hogy az egyik menstruációmnál semmi bajom nincs,de a másikat meg ugyanígy nehezen viselem,és görcsökkel küzdök.Én a stresszre fogom.Például amikor vizsgáim vannak,vagy valami miatt szorongok,idegeskedek nagyon nehéz napokat élek át,ha menstruálok.
2010. dec. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet az időjárás miatt is, én nekem is pont pénteken jött meg, a legtöbb esetben görcsös szokott lenni, bár most nem volt az. Érdekes, hogy ilyen sokáig tart a görcs, de ha melegen tartod állítólag enyhül a fájdalom.

23/L

2010. dec. 2. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a nospa nem hat, az algopirin kb 2 óra múlva kezdi kiállítani a fájdalamat, de csak annyira hogy bizsereg, egy óra múlva pedig ugyanolyan erősséggel fáj.
2010. dec. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!