Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátlóval kinek milyen...

Fogamzásgátlóval kinek milyen tapasztalatai vannak?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Több mint 2 hete késik a menstruációm.3 testet csináltam mindeggyik negatív. Elmentem a nőgyógyászhoz,aki megállapította,hogy az óvarium mind két oldalán apró kis cysták találhatóak. Fogamzásgátló tablettát javasolt,hogy az segít letisztítani. Mondta,hogy ha nem jön meg még egy hétig menjek injekcióra. Hallottam olyat is,hogy akinek cysta van később nehezebb lesz teherbe esni,,de viszont ha szedni fogom a tablettát az segít a későbiekben,hogy ha abbahagyom teherbe eshetek. Szerintetek?
2017. júl. 16. 11:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Januárban petefészek cisztával műtöttek, kb három hete megállapította a doki, hogy visszajött a ciszta, mindkettőn.

Nekem is fogamzásgátlót mondott, hogy legyen esélyem majd a babára.

28-a óta szedem, az első pár napban hányás, hányinger volt a tünet, de azóta nincs problémám.

Azt még hozzáteszem, hogy nem a menstruáció kezdetén kezdtem el szedni, mert a doki szerint nem árt, ha egy kicsit eltolja a menzeszt. Így még van pár napom elvileg, hogy megjöjjön, ahogy elfogy az első levél tabletta.

Addig szednem kell, amíg nem szeretnék babát, ez igaz, remélhetőleg mindkettőnknek segít majd. :)


L/19

2017. júl. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2017. júl. 18. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!