Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valakinek tapasztalata van...

Valakinek tapasztalata van Dr. Ekine Atombosoba Adokiye -ról? Ha igen, leírná?

Figyelt kérdés
Jelenleg a 15. kerületben rendel és kíváncsi lennék mit gondoltok róla. Esetleg támogatja a VBAC-ot?

2017. jún. 12. 13:17
1 2
 11/15 anonim válasza:

A xv. kerületi rendelőben jártam nála, fogamzásgátlással kapcsolatos tanácsadással. Igazából nagyon nehezen értettük meg egymást, de visszamentem hozzá. Majd később fertőzés miatt is jártam nála, amit sikeresen kezelt, viszont akkor is és a továbbiakban is nehezen értettem meg. Nem kaptam teljeskörű tájékoztatást egyik vizsgálatom után se és a kérdéseimre se kaptam kielégítő válaszokat. Volt hogy úgy voltam bent nála, hogy 2-3 percig még telefonozott, beszélgetett az asszisztensével, rólam nem véve tudomást. Megértem hogy kell egy kis pihenő, de akkor inkább ne hívjon be.

Szóval többet nem megyek vissza hozzá, ajánlani se tudom senkinek.

2021. ápr. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 BékésiMariann válasza:

Sziasztok!

Az igaz, hogy nem túl sok időt tud bent lenni Nála a beteg. Amikor a 15.kerületbe jártam hozzá, mindig túl sokan voltak, de Én nagyon meg vagyok vele elégedve. Mi babát szeretnék, de nem sikerült. Ő találta meg az okát. Volt egy műtétem is. Megfelelő ellátást kaptam. Kicsit töri a ugyan a magyart, viccelődik időnként, de én csak ajánlani tudom.

Én már a magánrendelésére járok. Nagyon jó, mert szombaton van, és nem kell a munkahelyről rohanni. Tiszta , szép a rendelő, nem kell várakozni, mindenki nagyon kedves. Nem csak a magán rendelésén, de a 15 kerületben is jó tapasztalatom volt.

2021. ápr. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 BékésiMariann válasza:
Szerintem minden ember más, és ha orvost szeretnénk választani, ki kell próbálni, és a saját tapasztalataink alapján lehet eldönteni, hogy valaki Számunkra megfelel vagy sem. Ha nem ,lehet tovább keresni... Olvasva az előzményekben az Anomimus hozzá szólásokat, negatív kritikát és leginkább annak a stílusát, lehet mindíg ugyan az az ember fest Róla rossz képet, pedig véleményem szerint jó szakember.
2021. ápr. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Nála voltam életemben először nőgyógyászati vizsgálaton és nagyon kedves volt. Látta hogy izgulok és próbált megnyugtatni. Egyáltalán nem volt semmilyen bunkó megjegyzése. A vizsgálat során igyekezett óvatos lenni.
2023. márc. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Messzire kerüljétek el! Komolyan mondom.
2023. szept. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!