Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valakinek tapasztalata van...

Valakinek tapasztalata van Dr. Ekine Atombosoba Adokiye -ról? Ha igen, leírná?

Figyelt kérdés
Jelenleg a 15. kerületben rendel és kíváncsi lennék mit gondoltok róla. Esetleg támogatja a VBAC-ot?

2017. jún. 12. 13:17
1 2
 1/15 anonim válasza:

Szia!

Én is most készülök hozzá!Megírnád tapasztalataidat?

2017. okt. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Dede0111 válasza:
Én kisfiamat 2018.08.15-én a Róbert Károly Magánkorházban hoztam világra Ekine doktorúr segítségével. Csak csupa jót tudok róla mondani. Nagyon kedves és támogató volt mindvégig. Természetes úton szerettük volna kisfiunkat világra hozni és ebben támogatott is minket mindaddig míg ez biztonságos volt számunkra. Sajnos a kisbabánk szívhangja leesett, amit nagyon gyorsan normalizált is, de így azonnal mentünk a műtőbe, mert ez volt a biztonságos mindkettőnk számára. Végül egy egészséges kisbaba születhetett meg a segítségével. A korházi tartozkodásunk alatt többször meglátogatott minket és átbeszéltük a szülőszobán történteket. Nagyon kedves és törődő volt. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Sajnos VBAC-ról nem tudom mi a véleménye, de ha támogatja, akkor következő kisbabánkat is lehet az ő kezei között szeretnénk majd világra hozni. Mi csak a várandóság végén kerültünk hozzá, mivel az orvosunk szabadságon volt, és ő helyetesítette, de a legjobb kezek közé kerültünk. Abban a pár találkozóban úgy éreztük nagyon fontos neki a mi véleményünk is, a öntéseket velünk együtt hozta meg. Csak ajánlani tudom.
2018. szept. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Senki ne járjon hozza arogáns bunkó egy trehány orvos.
2019. szept. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Végül Ő állapította meg a terhességem. Miközben bunkó, szemét volt. Miért vagyok ilyen kövér? Miközben szettet lábakkal feküdtem megkerdeztem, hogy ha ilyen rohadt nagydarab vagyok miért nem szültem meg a gyereket? Senkinek nem ajánlom. Szörnyű megalazo elmeny volt.
2019. szept. 30. 06:08
 5/15 anonim ***** válasza:
Igen velem is ilyen stilusban beszélt, de egy ,lusta dög fél perces ultrahangokat csinált ha panaszom volt barnáztam akkor arra se volt méltó hogy megvizsgáljon szerinte az normális .Undorító csak a csinos szöke hölgyekkel kedves akik bejönnek neki.Unforító trehány orvos ez nem Nigéria hogy ilyen stílusban beszél a terhesnőkkel es orvosilag is egy lusta növérekkel trécseleős barom.
2019. okt. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
A kérdés már gondolom irreleváns, de megosztanám a történetemet a még szülés előtt állókkal a doktor úrral kapcsolatban, mert máshol nem találtam véleményezési felületet, és anno én is innen tájékozódtam. Személyes tapasztalatom alapján nem ajánlanám. Problémamentes terhességem végén látott, nagyon kedves és barátságos volt, de nekem nem sikerült eladnia a császárt. A korábban már tölcséresedő méhnyakamról megállapította, hogy zárt C3000 érték, ami érdekes módon másnap C2111 volt, szóval szerintem ezt benézte (persze kinyílhatott pont azon az éjjelen, de a tölcséresedésből már csak nem záródik vissza..). Majd a még bőven 4 kiló alatti fejvégű babára azt mondta, hogy túl magasan van, és biztos azért nem tudott még beékelődni, mert túl nagy. Ez másik orvos véleménye szerint teljesen irreleváns, mert sokszor a babák csak vajúdás közben jönnek lejjebb. Egy szó, mint száz, Ekine doktor úr kijelentette, hogy én szinte biztosan nem fogom tudni természetesen megszülni ezt a gyereket, ezért erősen javasolja és kiírna következő hétre programozott császárra. Teljesen összetörtem, mert végig természetes szülésre készültem. Meg ha nem menne, miért nem sürgősségi most, hiszen bármikor beindulhat, és akkor gáz, nem? Végül elmentem másnap egy független rendelőbe ellenvéleményt kérni, és megállapították, hogy a természetes szülésnek semmilyen akadálya nincs. Így is lett, végül komplikációmentesen természetes úton világra hoztam a babámat egy másik orvosnál...
2020. okt. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hát sajnálom velem is viselkedett senki ne menjen hozzá nagyon bunkó trehány orvos.
2020. okt. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Kecskés Gizella válasza:
A lányom, Mária nála született. Kicsit selejtes de elmegy. Mármint a gyerek. AMÚGY AJÁNLOM
2020. nov. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Egy pozitív tapasztalat! Én a 15. kerületi sztkban találkoztam vele (nem vagyok sem szőke, sem túl fiatal), de velem nagyon emberséges volt! Láttam rajta az empátiát, együttérzést, ami szerintem ritka nőgyógyászoknál, legalábbis az én tapasztalatom szerint. Mindig hozzá járnék, de sajnos nem lesz már, csak magánban.
2021. márc. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Karina43 válasza:

Ekine doktor elérhetőségét kerestem az interneten, amikor megláttam a véleménykutató kérdést...kíváncsiság hajtott ,hogy megnézzem mit is írnak a Róla, csupa jó dologra számítottam.

Egyáltalán , soha nem tapasztaltunk olyan viselkedést, amit a fenti hozzászólásokban olvasni. Nővérem több éve, Debrecenben Nála szülte a fiúkat. Később elkerült Debrecenből, de utána mentünk Karcagra, minden apró, vagy nagyobb problémánkkal, még az anyukánkat is operálta, aki nem tudta a vizeletét tartani. A műtét igazán jól sikerült, s a családban mindenki hálás, igazán ritka ilyen kedves, emberséges és jó orvot találni. Hallottuk, hogy talán Budapesten él, így próbáltam keresni Őt, most saját panaszaim miatt.

Döbbenten olvastam a kemény kritikát. Én és a családom csak ajánlani tudjuk. Mi kedveljük, és meg is bízunk a tudásában.

2021. márc. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!