Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most már kezdek megijedni!...

Most már kezdek megijedni! Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16 éves SZŰZ lány vagyok. (csak petting a barátommal). Eddig mindig (legalább is az utóbbi 1-fél évben)szinte napra pontosan jött meg a menstruációm. Örültem is, hogy végre beállt, erre most már 3 hete késik.Mitől lehet ez? Talán fel kéne keresnem egy nődokit?12 éves korom óta menstruálok.A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm!
2010. máj. 15. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem talán,hanem biztos,hogy fel kellene keresned a dokid!Mi nem tudhatjuk,hogy miért nem jött meg ilyen hosszú ideig,ha a terhességet teljesen kizártad.Tényleg menj dokihoz,ő majd segít beállítani.
2010. máj. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha még jövő héten sem jön meg akkor minden képpen menj el az orvoshoz,de lehet,hogy nemkéne kivárnod,minnél hamarabb menj el,mert már 4 év alatt,bizony bekelett volna már állnia és mint mondtad már beis állt szóval biztos megvan az oka.Minden képpen menj el az orvoshoz,ez nem játék.
2010. máj. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ciszta miatt is elmaradhat a mensi. Menj dokihoz!
2010. máj. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy beállt már attól, hogy az utóbbi időben rendszeres volt. Kb 18-19 éves korra áll be rendesen (ezért nem túl egészséges fiatalabb korban fogamzásgátlót szedni, de ez más téma), de néha idősebbeknél is előfordul, hogy késik, vagy akár ki is marad. Ha nagyon nyugtalan vagy, menj el orvoshoz, de nem hinném, hogy bármi bajod lenne.
2010. máj. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! További hozzászólásokra is szükségem lenne. Annyit nem mondtam (ami talán fontos), hogy 1 hete feszítő érzést érzek a mellemben (mint mensi alatt szokott), ma reggelre a hasam alul is fáj meg a derekam, viszont a derekam nem úgy mint szokott a menstruáció alatt, hanem mintha a vesm fájna vagy én nem is tudom. Anyukám azt mondta jövőhéten elvisz orvoshoz, de addig jól jönne a válaszaitok. Köszönöm
2010. máj. 16. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!