Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet alhasi "nyomó"...

Mitől lehet alhasi "nyomó" fájdalmam?

Figyelt kérdés

19/L

ebben a honapba,sajna a légyott-ott kicsit heves volt..nem vedekeztunk.

tudom tudom,tapsvihar..nem szabadott volna,de szerintem mindenkivel előfordul 1x egy baleset,meg ha ez nem is mentség,de utana minden modot megprobaltunk,a baj elkerulése erdekeben,szeretnek majd babat,csak nem most,mert nem tudnam megteremteni meg neki az idealis környezetet.

kérdésem a következő : a dolog után rá másnap kaptam esemeny utánit,utána nem véreztem

majd most majus első hetében kell megjönnie

de nyomo fajdalmat erzek napok ota az alhasamban,és neha neha erosen beleszur,az nem tart sokaig,hirtelen jön es megy..a nyomas pont olyan mintha megjönne

és a melleim is feszesebbek,bimbók nem szineződtek el,es az is tulzas h fajna,csak erzem h feszesebb,anyukam szerint,csak a hormon bomba miatt...

kérdésem a következő..mitől van ez a fájdalom a mehemben? volt valakinek ilyenje? kérem irja le,mitől..nagyon felek mert ha nem is a babatol(lehetne egyatalan attol?) akkor valami mas betegsegtől van..de arra is gondoltam hogy szimplan megfog jönni,mert a gyogyszer leirasban az volt hogy akar elöbb is megjöhet tőle,amig nem jött meg / nem teszteltem nem keresnek orvost fel. (az meg 1 het)


2017. ápr. 29. 21:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!