Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől van alhasi fájdalmam 1...

Mitől van alhasi fájdalmam 1 hete?

Figyelt kérdés

Szerdán megyek orvoshoz, akkorra kaptam időpontot, de addig is hátha van valakinek tapasztalata.

A méhem/petefészkem fáj. Mint mielőtt megjön, csak hogy addig van még 1 hét,és ugye nem ma kezdett fájni, hanem 1 hete. Ovulációs fájdalomnak gondoltam,de nem múlik el. Azóta nem élek szexuális életet, mert görcsölök. Nem egész nap, de a nap nagy részében fáj. Hol a bal, hol a jobb oldal. Óvszerrel védekezünk minden esetben.

Semmi más elváltozás (folyás, szag,stb)nem vehető észre.

26 éves vagyok, soha nem fájt még menstruáción kívül :)


2017. ápr. 29. 07:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Bármitől lehet. Székrekedés, különböző gyulladások, ciszta.


Volt lázad egyébként?

2017. ápr. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincs lázam, és nem is érzem magam rosszul. Szerencsére az emésztésem is jó,és nem ettem olyat, amitől fajhatna. Fertőzésre gyanakszok, de ahhoz kéne megváltozott folyás, szag, szín, stb, tehát valami változás. De semmi. Mintha csak meg akarna jönni, menstruáció idején ilyen enyhe görcsöknél tudom,hogy 1-2 órán belül megjön.
2017. ápr. 29. 08:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Nemcsak nőgyógy gyulladás, de bélgyulladás is okozhat olyan fájdalmat, amit nőgyógyászatinak gondolnál.
2017. ápr. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem ciszta szokott ilyen tüneteket okozni. Ha tudod, nézesd meg ultrahanggal.
2017. ápr. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!